

Vak hydratační EXTREME 2,5l vz.95 - MFH
Hydratační batoh s vakem o objemu 2,5l.
Flexibilní hadička s picím ventilem.
Do vaku je možné lét vodu o maximální teplotě 60° C.
Zadní část je polstrovaná pro větší pohodlí.
Ramenní popruhy jsou nastavitelné.
DIsponuje dvěma nosnými rukojeťmi.
6D oček pro přichycení k batohu.
Rozměry: 45 x 22 x 2,5 cm.
Hmotnost: 0,5 kg.
Materiál: polyester.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
MFH je německá společnost specializující se na výrobu a distribuci outdoorového, vojenského a taktického vybavení. Byla založena v roce 1981 a od té doby se etablovala jako významný hráč na evropském trhu s více než 10 000 produkty v nabídce.
V jejich sortimentu naleznete širokou škálu produktů, včetně oblečení, batohů, nožů, stanů, spacích pytlů a dalších doplňků určených pro outdoorové aktivity, survival, airsoft, lov nebo vojenské účely.
MFH je známá svou širokou nabídkou kvalitního vybavení, které zahrnuje oblečení, batohy, nože, stany, spací pytle a další doplňky pro outdoorové aktivity, survival, airsoft, lov nebo vojenské účely.
Společnost se zaměřuje na inovativní design a kvalitní zpracování, což jí umožňuje uspokojit širokou škálu potřeb a preferencí svých zákazníků. MFH spolupracuje s různými značkami a výrobci, aby nabídla produkty, které splňují vysoké standardy kvality a funkčnosti.
Díky své široké nabídce a zaměření na kvalitu si MFH získala důvěru mezi profesionály i amatéry v oblasti outdoorových aktivit, taktických operací a survivalu.